Cesta - Lammas

Lammas – oslava plodnosti a hojnosti v Avalonu

Zveme Vás na pouť po stopách keltské moudrosti, do říše Avalonské magie, ke znovuzrození posvátné ženskosti. Vydáme se do Glastonbury – mystického Avalonu, kde je přítomnost Bohyně vidět a cítit na každém kroku. Tato pouť je cestou za sebepoznáním, sebepřijetím a znovuobjevením lásky k sobě samé. Je to rozpomenutí na to, kým ve skutečnosti jsme.

Termín: přelom července a srpna 2018

Kapacita zájezdu: maximální počet účastníků je 16 osob

oslava-lammas-01

Tradice už od středověku spojuje Avalon s městem Glastonbury (Somerset). Nebylo by však moudré hledat fyzické místo pro něco tak duchovního, jako je Avalon. Avalon je ještě něčím jiným. Je to místo, kde se věčnost dotýká Země, je bránou mezi světy - vstupní bránou do podsvětí Bohyně. Toto místo je jednou ze srdečních čaker Země. Glastonbury je svět vnější, zatímco Avalon je svět vnitřní. Už samotným pobytem na tomto krásném a silném místě se otvírá srdce a srdeční čakra. Tento proces cesty k sobě samé ještě podpoříme rituální a vzájemnou podporou v ženském kruhu. Během tohoto posvátného času se budeme moci navrátit k sobě, poznat svou skutečnou vnitřní podstatu a uvědomit si, co je skutečně důležité.
Součástí programu je několik výletů na posvátná místa, kde provedeme jednoduché rituály očisty, harmonizace a napojení na energii krajiny. Účast na rituálech je dobrovolná a pokud budete mít zájem trávit čas podle vlastních představ, vaše přání bude respektováno.

LAMMAS je čas oslavy hojnosti, plodnosti a plnosti Matky Země. Je to čas sběru toho, co vyrostlo na polích ze semen, které jsme zasadili a zároveň čas odměny za práci na sobě samé. V tento čas jsme naplněné vděčností za dary přírody a zároveň dáváme úctu našim matkám za dar života a též oslavujeme archetyp matky v každé z nás. Patronkou tohoto období je v Avalonu Ker a slovanské bohyně Živa a Roda - bohyně úrody a plodná matka, která jesymbolem plnosti, hojnosti a plodnosti. Oslavíme spolu božské dary v nás a budeme se těšit z naší ženskosti, krásy a plnosti v našich životech.

oslava-lammas-03

Program zájezdu:

1. Navštívíme Chrám Bohyně v Glastonbury, kde si každá žena bude moci vykonat svůj osobní rituál a modlitbu k Matce Bohyni, ukončený společným rituálem.
V Chrámu Bohyně oslavíme Lammas
2. Posvátná hora Tor – místo, kde se kříží linie Máří Magdalény a sv. Michaela. Společný rituál na posvátné hoře
3. Chalice Well and Gardens, oslava Lammas v nádherných záhradách okolo prastarého léčivého pramene s nádhernou ženskou energií
4. Glastonbury Abbey - opatství, kde je údajně pohřben král Artuš s královnou Ginevrou. V zahradách opatství můžeme provést společnou meditaci a uctít místa, kde se kříží energetické linie
5. Gog a Magog - 1000 let staré stromy na druhé straně hory Tor a společný rituál
6. Podzemní vodní Chrám, kde vytéká posvátný Bílý pramen s mužskou energií
7. Přechod labyrintem v zahradě a krásná kaple Máří Magdalény

V případě zájmu návštěva obchodu s Avalonskými šperky z drahých kamenů a možnost nákupu se slevou.

~ Během našeho pobytu bude v Glastonbury probíhat Goddess Conference (Konference Bohyně) organizovaná pod záštitou Avalonských kněžek z Chrámu Bohyně v Glastonbury. V čase konání Konference Bohyně městečko Glastonbury ožívá energií Bohyně a člověk se tam cíti jako v pohádce. Během celého týdne budou probíhat workshopy, besedy na téma oslavy hojnosti a plnosti Velké Matky Bohyně. Závěr festivalu je věnovaný díkůvzdáním Velké Matce Bohyni prostřednictvím slavnostního procesí ulicemi Glastonbury, která vyvrcholí posvátným zapálením ohně a následným hodováním požehnaných plodů Země. ~

oslava-lammas-02

Cena je rozdělená na dvě části a zahrnuje:

Lektorné a vedení skupiny:

* organizace pobytu
* provázení skupiny po celou dobu pobytu
* ranní a večerní cvičení, meditace, přednášky, sdílení v ženském kruhu a rituály na silových místech

v ceně 100 EUR

V případě zájmu nabízíme:

* pomoc při vybavení ubytování po celou dobu pobytu
* taxi transfer z letiště a zpět, přesuny na místě
* vstupy do památek a Chrámu Bohyně

v přibližné ceně 455 EUR

Cena nezahrnuje:

* dopravu z ČR do Bristolu a zpět *
* stravu a pojištěni * Doporučujeme levné letenky společnosti Easy Jet : Praha – Bristol a zpět. Čím dříve letenku koupíte, tím vyjde levněji. Rádi poskytneme bližší informace a poradíme.

Zálohu prosím zašlete na účet: 206909885/0600 – pro Čechy. Nebo 0170054685/0900, IBAN: SK5909000000000170054685 pro Slovensko.
VS = datum narození, zpráva pro příjemce = vaše jméno + Avalon Lammas
Rezervace je platná po zaplacení zálohy 5500,- Kč* Max. počet míst 16

*Záloha se stává nevratnou 4 měsíce před odletem.

Celým pobytem vás budou provázet: Lilia Khousnoutdinová a Andrea Sobotová
Přihlášky a bližší informace: Lilia (ČR): 774097708, k.lilia@seznam.cz Andrea (SK): 0903 425 888, andrea@livingart.sk