Gatsby Gold

Kouzelné šaty vytvořené z jedinečného indického vintage sárí.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2102
8 990 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Gatsby Gold - vintage sárí

Dekadence dvacátých let s exotickou příchutí východu. Nádherné šaty z vintage sárí ve zlatavých barvách s bohatou výšivkou. Dokonale svůdné a elegantní zároveň. Luxusní model inspirovaný atmosférou doby J.Gatsbyho. Budou vypadat výtečně na plese v Opeře nebo na zámecké svatbě.

Vkusné barvy a půvabné křivky - vstupte do krásy a šílenství dvacátých let!

Originální střih je pohodlný na chození a lehce odhalená záda jsou delikátně svůdná.

Vintage kousky jsou historická sárí vybíraná přímo v Indii a pečlivě vyčištěná. Některé látky ale nejde zcela vyčistit a vzory opravit a je nutné při nákupu s těmito "vintage nedokonalostmi" počítat. Navíc je nutné šaty velmi opatrně prát. Kvůli nedokonalostem nebo poškození při nešetrném praní nelze šaty reklamovat.

Materiál: hedvábí + satén (podšívka)
Velikost: S/M
Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.
Vintage kousky mají za sebou již dlouhou historii a je potřeba se k ním chovat s patřičnou opatrnosti a respektem. Pro nejdelší životnost využijte čistírnu společenských šatů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: