Khaleegy Dance

Úchvatné vintage šaty sešité ze dvou dílů. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2106
9 590 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Khaleegy Dance - vintage sárí

Chcete se cítit jako tanečnice z Perského zálivu tančící khaleegy, jako kněžka při rituálu či si do šatníku pouze přidat exotický kousek vyrobený ze sárí? Pak neváhejte! Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. 

Modrá je barva vody a vzduchu, nekonečného průzračného nebe. Je nejčastější barvou připisovanou bohům. Gotická Panna Marie se halí do modrého pláště a modré pozadí na renesančních obrazech je symbolem nekonečnosti božského vesmíru. Barva měsíčního svitu, může být také barvou tajuplných mocností. Bludičky lákají modrým světýlkem, modré jsou v pohádkách čarovné květy, které je nutno hledat. Modrý je pták štěstí...

Pro všechny ženy, které se nebojí být vidět!

Vintage kousky jsou historická sárí vybíraná přímo v Indii a pečlivě vyčištěná. Některé látky ale nejde zcela vyčistit a vzory opravit a je nutné při nákupu s těmito "vintage nedokonalostmi" počítat. Navíc je nutné šaty velmi opatrně prát. Kvůli nedokonalostem nebo poškození při nešetrném praní nelze šaty reklamovat.
Tyto šaty mají několik zašpinění od skladů sárí a ve spodní části je neopravitelné natržení. Z toho důvodu je jejich cena nižší než ostatních šatů z vintage sárí. Doporučujeme přijít se na ně podívat do showroomu, pokud byste o ně měla zájem. Při pohybu tyto nedokonalosti snadno přehlédnete, pro Evropanku puntičkářku ale vhodné nebudou.

Materiál: polyester s viskózou, podšívka acetát
Velikost: M

Vintage kousky mají za sebou již dlouhou historii a je potřeba se k ním chovat s patřičnou opatrnosti a respektem. Pro nejdelší životnost využijte čistírnu společenských šatů.

Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: