Mountain Malika

Mountain Malika, neboli královna hor, je dokonalý model pro ženu, která chce být středem pozornosti.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2101
7 990 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Mountain Malika - vintage sárí

Dlouhé zelené jemně se lesknoucí šaty...mystické a noblesní, tvořené z indického vintage sárí. Tmavě zelená podtrhuje eleganci ženské linie a navozuje atmosféru tajemství.

Dlouhé rukávy a jemné “šátky” na ramenou působící jako křídla vytváří dojem, jakoby nositelka vyšla přímo z říše elfů. Zároveň však jednoduchý střih a elegance materiálu navazuje královský dojem se špetkou svůdné ženskosti.

Mountain Malika, neboli královna hor, je dokonalý model pro ženu, která chce být středem pozornosti a působit majestátně, avšak zároveň jemně, žensky a kouzelně.

Vintage kousky jsou historická sárí vybíraná přímo v Indii a pečlivě vyčištěná. Některé látky ale nejde zcela vyčistit a vzory opravit a je nutné při nákupu s těmito "vintage nedokonalostmi" počítat. Navíc je nutné šaty velmi opatrně prát. Kvůli nedokonalostem nebo poškození při nešetrném praní nelze šaty reklamovat.

Materiál: sárí (směs)
Velikost: XS
Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.
Vintage kousky mají za sebou již dlouhou historii a je potřeba se k ním chovat s patřičnou opatrnosti a respektem. Pro nejdelší životnost využijte čistírnu společenských šatů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: