Pink Pleasures

Šaty z kolekce Tego twists pro odvážné a královské nátury nebo pro ty, které si tyto kvality v sobě chtějí pěstovat. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2002
8 990 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Pink Pleasures - bhútánský pás

Grácie geiši a jemnost květiny v jedné kompozici. Když se tyto šaty zatočí kolem jejich nositelky, probudí a podtrhnou její jedinečnou ženskou ladnost.

Vršek šatů je vytvořen z bhútánského tego (horní součást tradičního ženského oděvu) a jemně odhaluje ramena. Dlouhá, růžová sukně svůdně odkrývá nohy (rozparek lze taky sepnout pro vytvoření dokonale důstojného dojmu). Je vytvořena ze smíšené bhútánské látky původem z Bumthangu - spirituálního srdce Bhútánu - a je výjimečně lehká, nádherně vlaje ve větru i při chůzi. Kombinaci doplňuje bhútánský pás, který podtrhne ženskou linii a přidává poslední akord do symfonie statečné ženskosti. Jemné barvy pásku zjemňují také vzhled šatů a dodávají do symfonie noty křehkosti a ženskosti.

Růžová a meruňková barva vytváří smyslný koktail. Šaty jsou jako královský oděv, který podtrhuje krásu a noblesu každé ženy.

Šaty lze samozřejmě doplnit i jiných pásem či šperkem, který dokonale západne do hlubokého dekoltu.

Pro odvážné a královské nátury nebo pro ty, které si tyto kvality v sobě chtějí pěstovat. Tyto šaty pomohou ženě k tomu, aby rozkvetla do plnosti své krásy.

Šaty se perou pouze při nízkých teplotách a nejlépe se udržují v čistírně.
Materiál: tego - směs, sukně - směs, pas - 100% bavlna.
Velikost: S
Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: