Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Poppies

Nádherný komplet připomínající květy vlčích máků.

Položka byla vyprodána…
K zapůjčení
Kód: 2108
2 900 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Popies - vintage sárí

Originální dvoudílný kousek, který rozhodně nesmí chybět ve vašem šatníku! Jednobarevný top s vintage sukní tvoří neopakovatelnou kombinaci. Vlčí mák je národním symbolem Bhútánu a symbolizuje mimo jiné krásu a jedinečnost. Jako kdyby svou barvou říkal světu - "jsem jiný, a je to v pořádku", stejně tak jako tento střih poskytuje ženě možnost vystoupit z proudu a užívat si svou jedinečnost.

Červená je barvou životní síly, krve, ohně, plodnosti, symbolem lásky a vášně. Řecký bůžek Eros nosí červený plášť, červená je posvátnou barvou indické bohyně Lakšmí, dárkyně lásky, zdraví, krásy a štěstí. Černá je barvou tmy. Ve středověku ovšem platila černá i za barvu pokory, skromnosti. Ve východních zemích je zase barvou plodnosti. Černé jsou mraky plné deště, který přináší životodárnou vláhu, černá je barva úrodné země. Černá tma je místem klíčení, vznikání. Proto mívají velké bohyně plodnosti - řecká Déméter, Kybela, Isis, Diana z Efesu i indická Kálí, stejně jako mnohdy křesťanská madona, černou tvář.

Materiál: satén, sukně vintage
Velikost: S/M

Vintage kousky jsou historická sárí vybíraná přímo v Indii a pečlivě vyčištěná. Některé látky ale nejde zcela vyčistit a vzory opravit a je nutné při nákupu s těmito "vintage nedokonalostmi" počítat. Navíc je nutné šaty velmi opatrně prát. Kvůli nedokonalostem nebo poškození při nešetrném praní nelze šaty reklamovat. Pro nejdelší životnost využijte čistírnu společenských šatů.

Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: