Rachu Green

Šaty z kolekce Rachu Raphsody - pro ženy, které mají rády opravdu jedinečný styl!

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2009
11 990 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Rachu Green - bhútánská tkaná stuha

Dlouhé zelené šaty vyrobené z bhútánské smíšené látky a z ceremoniální stuhy "Rachu" pocházející z oblasti Bumthang - spirituálního srdce Bhútánu.

Rachu je pestrá, barevná, nejčastěji ručně tkaná stuha, která je povinnou součástí dámského kroje pro chvíle, kdy chce žena prokázat obzvlášť velkou úctu - tedy v chrámu, na radnici, v přítomnosti královské rodiny apod. Stuhy Rachu jsou zdobené nápaditými vzory a pokládají se přes levé rameno. Je jim přisuzována jakási "posvátnost" a nesmí se například házet na zem.

"V tomto modelu jsem si dovolila pohrát si s variantami toho, jak přehodit Rachu přes levé rameno, a zároveň ji vhodně zakompovonat do večerních šatů. Tento model tedy navazuje na tradici vzdání úcty, avšak tentokrát ve smyslné a ženské formě. Rachu tedy tvoří větší část barevného korzetu, díky kterému šaty získávají autentický bhútánský nádech. Tato konkrétní Rachu navštívila nespočet chrámů, minimálně 3 velké obřady, které si pamatuji, a Ugyen Pelri palác v Páro." 
Vaše Lilia

Šaty lze doplnit šperkem, který dokonale západne do hlubokého dekoltu.

Pro ženy, které mají rády opravdu jedinečný styl!

Šaty se perou pouze při nízkých teplotách na program "ruční praní" a nejlépe je nechat je ošetřit v čistírně společenských šatů.
Materiál: směs
Velikost: S
Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: