Royal Red

Šaty z kolekce Rachu Raphsody - pro ženy, které mají rády opravdu jedinečný styl!

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2001
10 990 Kč
Kategorie: Autorská kolekce Lilia K.
Položka byla vyprodána…

Královský luxus a pohádková mystika.

Vše na dosah v naší Couture sekci. Každé šaty jsou unikátní, existuje pouze jeden originál (zpravidla ve velikosti S-M). Šaty nelze přes e-shop objednat. V případě zájmu je potřeba kontaktovat nás a domluvit si schůzku, která proběhne na Praze 1. Je možné:

  • šaty zakoupit,
  • šaty si jednorázově vypůjčit,
  • pokud už konkrétní šaty nejsou dostupné, domluvit si ušití podobného modelu na míru.

Šaty Royal Red - bhútánský pás Rachu

Dlouhé červené šaty vyrobené z bhútánské smíšené látky a z ceremoniální stuhy "Rachu" pocházející přímo z posledního stánku na cestě do Tygřího Hnízda - jednoho v nejposvátnějších chrámů v Bhútánu ve výšce přes 3000 m.

Rachu je pestrá, barevná, nejčastěji ručně tkaná stuha, která je povinnou součástí dámského kroje pro chvíle, kdy chce žena prokázat obzvlášť velkou úctu - tedy v chrámu, na radnici, v přítomnosti královské rodiny apod. Stuhy Rachu jsou zdobené nápaditými vzory a pokládají se přes levé rameno. Je jim přisuzována jakási "posvátnost" a nesmí se například házet na zem.

"V tomto modelu jsem si dovolila pohrát si s konceptem stuhy Rachu a zakomponovat ji do společenských šatů - v tomto případě jako výrazný pás. Tento model tedy navazuje na tradici vzdání úcty, avšak tentokrát ve smyslné a ženské formě."
Vaše Lilia

Základ modelu tvoří výrazné červené šaty s rozparkem a s odhaleným ramenem, ozdobené tradiční drahocennou bhútánskou broží. Šaty lze doplnit o nápaditý šperk!

Pro ženy, které mají rády opravdu jedinečný styl!

Šaty se perou pouze při nízkých teplotách a nejlépe se udržují v čistírně.
Materiál: směs
Velikost: S
Tyto šaty není možné koupit v jiné velikosti, existuje pouze jeden originál. Pokud máte zájem o podobné šaty, vyberte si z našich návrhů v kategorii: Couture - Šití na míru.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: