Náš příběh

Projekt Ecstatic Travel & Fashion vznikl na základě spolupráce dvou žen - Lilie Khousnoutdinové a Ilony Bittnerové, které spojila (nejen) láska ke kráse, cestování, kvalitním látkám a originálním nápadům. Společně jsou zakladatelkami Ecstatic s.r.o a vedou několik projektů, které přináší originální zboží a služby. Snaží si řídit principem "dodáváme to, co bychom samy rády odebíraly" a zakládají si na principech etického obchodu. Svou lásku k exotických koutům naší planety tak projevují i pomocí několika neziskových projektů v komunitách, se kterými obchodují.

 

 

Lilia Khousnoutdinová, publicistka, navrhářka, cestovatelka (a duší revolucionářka), hluboce zamilovaná do Bhutánu, kam vede i výpravy a vypomohla s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Více se dozvíte zde.

Ilona Bittnerová, kurátorka výstav, fotografka, cestovatelka a nadšená organizátorka módních přehlídek a eventů s africkou tématikou. Ráda jezdí do Tanzanie jako průvodkyně i na objevitelské cesty se svými přáteli a dcerou. Rozhovor s Ilonou - Ilona Bittnerová: „šťastná matka → šťastné dítě“

 

ilona-bittnerova ilona-lilia-fashion lilia-khousnoutdinova