Náš tým

Lilia Khousnoutdinová a Ilona Bittnerová

Ecstatic Travel & Fashion vznikl postupně. Snad první byl nápad Lilie Khousnoutdinové navrhnou ti šaty z bhútánské kiru (o tom si můžete přečíst v článku Kde to všechno začalo: Lilia a Bhútán). Zároveň Lilia rozjela zvůj osobní projekt Cesta Extáze. V té době už byly kamarádky s Ilonou Bittnerovou a sdílely spolu vášeň pro cestování, chuť objevovat, nakupovat a prodávat a také sounáležitost s Kolem roku (potkaly se jako kněžky). Iloně se líbily myšlenky Cesty Extáze, a tak když došlo na návrh spolupráce ohledně cestovatelského webu a prezentace a prodeje Liliiných šatů, navrhla na něj navázat a vznikl název tohoto webu.

Protože přicházejí stále nové a nové nápady a dny nejsou delší, a protože i jiné ženy dělají věci, se kterými souzníme,
rozhodly jsme se rozšiřovat náš tým.

Alena Wilczková

Alena je Ilony dlouholetá kamarádka a v rámci webu Kalíšek.cz už spolu před lety i pracovaly. Při jednom báječném pokecu v kavárně došlo k tomu, že Alena vyslovila přání pečovat o naše šperky a další krásné věci - a protože jsme zrovna někoho urgentně potřebovaly a o Aleně jsme předem věděly, že je spolehlivá, pečlivá a navíc je s ní legrace, bylo to jasné ANO.

Hlavní co můžeme o Aleně napsat je, že je to milá, krásná a usměvavá žena. Pokud už jí něco nevyhovuje, tak to vybalí rovnou, aby se to vyřešilo - což je vlastnost, bez které by to ani ve společném podnikání nešlo. Alena je stejně jako my matkou, a tak když už proberem všechny pracovní věci i naše partnery, vychvalujeme si jako správné ženské naše děťátka :)

Zuzka lhotová

Cestovatelka, antropoložka a módní návrhářka značky Chizika přišla do Ecstatic Travel na Ilonino pozvání. Společně toho už hodně procestovaly, uspořádaly řadu výstav a módních přehlídek s africkou tématikou a užily si spoustu srandy :) Zuzka v současné době žije v Indonésii, kde se nadchla pro místní batiku a pro přírodní materiály. Vyrábí látky a navrhuje šaty, tašky a doplňky. Doufáme, že budeme mnoho její práce mít i na našem eshopu a snad nám napíše i nějaké zážitky do našeho travel blogu!