CD House of the Weavers

První album nahrané a vydané samotnou Carolyn Hillyer již v roce 1992.

Kód: 9339
290 Kč

House of the Weavers

První album nahrané a vydané samotnou Carolyn Hillyer již v roce 1992, které je stále velmi uznávané. Surové zemité chorály protkané sladkými a složitějšími melodiemi. Stejně tak, jako když Carolyn započala Cestu vymezení svého hlasového projevu.

Obsahuje písně a zpěvy, které se objevily, když pracovala na svých raných obrazech archetypů bohyní a duchovních žen, včetně první písně, kterou napsala, "Tread Mild on Earth". Některé z těchto písní se zpívají při ženských obřadech a ceremoniích, tanečních kruzích a festivalech ohňů.

Album obsahuje písně: House of the Weavers, Turquoise Lady, Night Woman, Magdalene, A Sister’s Passion, Jaguar, Rise of the Corn, Secret Stream, Sacred Marriage, Egypt Dust, Rising Dawn, Tread Gently

Ochutnávku najdete na: www.seventhwavemusic.co.uk

Carolyn Hillyer je hudebnice a umělkyně pocházející z Dartmoru, z oblasti divokých mokřin na severozápadě Anglie. Společně s Nigelem Shawem se dále zaměřují na tradiční výrobu dřevěných fléten, bubnů, vedení seminářů, uměleckých vernisáží a vytváření posvátných míst. Inspirací pro jejich práci je jim pradávná síla a krása země, její mýty a příběhy oblasti, kde společně žijí. Jejich živá hudební představení jsou magickou tapisérií dřevěných fléten, irských píšťal, nádherných hlubokých hlasů, bubnů a kláves. Pohybují se mezi jemnými zvuky flétny a starověkými písněmi a chanty až k silným rytmům kmenového tance a bubnům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: