CD Initiatrix

Zrcadlíce šamanskou iniciační cestu sestupu do podsvětí je Iniciatrix také příběhem osobní cesty hojení a transformace Heloise Pilkington.

Skladem (2 ks)
Kód: 9338
349 Kč

CD Initiatrix

V šamanských tradicích, stejně jako u Božské ženské spirituality, existuje mnoho archetypických příběhů, kde zasvěcený cestuje do Podsvětí a setkává se se svým stínem - typicky potlačovaným strachem nebo hlubokým zraněním - a tváří v tvář integruje a transformuje tento stínový aspekt. Tato cesta odráží přírodní cyklus života, neustálý proces smrti a regenerace.

"Po bolestném období ztráty a protivenství před třemi lety jsem prošla hlubokou iniciací a toto album je to, co jsem vytvořila zatímco jsem kráčela po této cestě. Byla to také velká část toho, co mě přivedlo na druhou stranu .. tvořivost má opravdu léčivou moc!" Heloise Pilkington

Ochutnávku hudby najdete ZDE.

Heloise Pilkington jako profesionální zpěvačka spoluvytvořila trio nazvané Madrigirls, se kterým zpívala po celé Anglii i po celé Evropě. Díky nabytým zkušenostem se naučila hodně o komunikaci s lidmi na hluboké úrovni prostřednictvím hlasu. Je neustále inspirována silou lidského hlasu jako média pro vyjádření, uzdravení a spojení.Po hlubokém duchovním probuzení ve svých dvaceti letech se začala zajímat o vývoj vědomí a začala zkoumat různé způsoby uzdravování.

Svojí činností napomáhá při probuzení Božského ženského vědomí na planetě. 

"Stejně jako hodnotový systém, který žiji, prožívám bohyni jako hmatatelnou energetickou realitu. Když se dovolávám nebo se modlím, cítím vibrační posun ve svém těle, zvláště v centru srdce. Když lidé říkají, že cítí přítomnost bohyně nebo ducha, často se odkazují na tuto zkušenost posunu vibrací. Cílem je často teplo nebo láska. Jako kněžka ráda vytvářím prostor, kde mohou lidé zažívat tuto milující přítomnost."

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: