CD Kolo života

 

Hudební CD o proměnách ženské duše i těla z dílny sdružení "Kolo Roka".  

399 Kč
Kód produktu 9301
Kategorie Hudba a knihy
 

CD Kolo života

Písně o cestě ženy a úctě k proměnám její duše a těla.

"Vstupte spolu s námi do hlubin ženské duše a zaposlouchejte se do písní o pozemské cestě života ženy od narození až po smrt. Skladby jsou o klíčových přechodových a iniciačních momentech na naší pouti tak jak je vnímáme my ženy. Odhalují společností nepřijatá témata, jsou o uctění ženy v každém věku, o přijetí koloběhu života a smrti.
... každá píseň má za sebou příběh či zkušenost jedné z nás a věříme, že se odkazem dotkne i vašich srdcí. Pokud jste zacítili při některé z nich odpor nebo naopak velkou přitažlivost, je to pozvánka k prozkoumání právě tohoto tématu ve vašem živote. Při práci na tomto albu se i nám otevíraly mnohé otázky okolo zažitých společenských tabu a zvědomovaly jsme si vlastní přesvědčení a jejich vliv na náš život. O tom, co pro nás jednotlivé písně znamenají a co jsme jimi chtěly vyjádřit, se můžete dočíst na stránce Kolo Roka."

Autoři: Kristína Dubajová, Danica Kováčová, Tina Kuchareková
Hudební aranžmá: Eniesa a Maok

CD obsahuje 16 nádherných skladeb:
Zrodenie ' Mesiačiky ' Spln ' Milovanie ' Svadobná pieseň ' Pôrod ' Matka ' Divoška ' Kňažka ' Rázcestie ' Kráľovná ' Nov ' Stará mama ' Vedma ' Smrť ' Kolo života 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: