CD Lady of Avalon

Písně a invokace oslavující Lady z Avalonu, Velkou bohyni, která leží v posvátné zemi Glastonbury. Písně mohou být též použity pro léčebné a ceremoniální účely nebo jen tak jako krásné písně.

Kód: 9337
349 Kč

CD Lady of Avalon

"Mé album "The Lady of Avalon" je sbírkou některých písní a invokací, které jsem napsala během období výcviku kněžek. Mnoho z písní bylo napsáno do 24 hodin od obřadů, pro které byly určeny. Mohou být použity pro léčebné a ceremoniální účely a pomáhají vám při hledání vlastního spojení s bohyní. Mohou být také vnímány jednoduše jajko krásné písně." Heloise Pilkington  

Ochutnávku hudby najdete ZDE.

Heloise Pilkington jako profesionální zpěvačka spoluvytvořila trio nazvané Madrigirls, se kterým zpívala po celé Anglii i po celé Evropě. Díky nabytým zkušenostem se naučila hodně o komunikaci s lidmi na hluboké úrovni prostřednictvím hlasu. Je neustále inspirována silou lidského hlasu jako média pro vyjádření, uzdravení a spojení.Po hlubokém duchovním probuzení ve svých dvaceti letech se začala zajímat o vývoj vědomí a začala zkoumat různé způsoby uzdravování.

Svojí činností napomáhá při probuzení Božského ženského vědomí na planetě. 

"Stejně jako hodnotový systém, který žiji, prožívám bohyni jako hmatatelnou energetickou realitu. Když se dovolávám nebo se modlím, cítím vibrační posun ve svém těle, zvláště v centru srdce. Když lidé říkají, že cítí přítomnost bohyně nebo ducha, často se odkazují na tuto zkušenost posunu vibrací. Cílem je často teplo nebo láska. Jako kněžka ráda vytvářím prostor, kde mohou lidé zažívat tuto milující přítomnost."

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: