CD Heron Valley

Přirozenost země – divokost, moudrost, tajemnost... Nádherné album originálních písní složených a zpívaných Carolyn Hillyer.

Kód: 9315
379 Kč

Heron Valley - Údolí volavky

Nádherné album originálních písní složených a zpívaných Carolyn Hillyer a hudebně koprodukované Nigelem Shaw.

První část popisuje posvátnou přirozenost země – divokost, moudrost, tajemnost. Stopy obsahují písně jako Holly Woman nebo Mother of the Moor (Posvátná žena a Matka Blat).

Druhá část je příběh stvoření – síla a krása zrození na osobní i kosmické úrovni. Obsahuje písně jako Two drumbeats, Fish and the moon a Celebration Road.

Písně jsou vhodné k meditativnímu zpěvu, tanci a snění. Mezi nástroji jsou i hlasy, bubínek, flétna, klávesy a bicí.

Celková délka alba je 60 minut.

Ochutnávku najdete na: www.seventhwavemusic.co.uk

Carolyn Hillyer a Nigel Shaw jsou hudebníci a umělci pocházející z Dartmoru, z oblasti divokých mokřin na severozápadě Anglie. Jejich hudební umělecký počin čítá na 26 alb. Dále se zaměřují na tradiční výrobu dřevěných fléten, bubnů, vedení seminářů, uměleckých vernisáží a vytváření posvátných míst. Inspirací pro jejich práci je jim pradávná síla a krása země, její mýty a příběhy oblasti, kde společně žijí. Jejich živá hudební představení jsou magickou tapisérií dřevěných fléten, irských píšťal, nádherných hlubokých hlasů, bubnů a kláves. Pohybují se mezi jemnými zvuky flétny a starověkými písněmi a chanty až k silným rytmům kmenového tance a bubnům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: