Kalendář 2021 Jsem žena, jsem Evropa - PŘEDPRODEJ

Nasajte inspirativní atmosféru z jedinečných fotografií výjimečných žen oživujících příběhy význačných Češek a Evropanek od dávné historie po současnost. Seznamte se s postavami minulých dob a prožijte s nimi znovu jejich cestu nabitou ženskou silou a nezdolným odhodláním.

Kód: 9209
333 Kč

Kalendář 2021 Jsem žena, jsem Evropa

Kalendář nabízíme v předprodeji do 21. 9. za zvýhodněnou cenu. (Dodání během druhé poloviny září) Na kalendář se nevztahují žádné slevové kupóny, protože je v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Lilia Khousnoutdinova vás jako Evropa provede kalendářními měsíci roku 2021. Představuje řeckou mytologickou postavu a zároveň kontinent, který je naším domovem. Seznámí vás s hrdinkami, jejichž životní osudy zanechaly v historii lidstva nesmazatelnou stopu. Které úspěšné ženy současnosti jim propůjčily svou tvář? Gabriela Partyšová jako svatá Ludmila, Sharlota jako Matylda z Canossy, Mariana Prachařová jako svatá Anežka Česká, Kateřina Sokolová jako Artemisia Gentileschi, Patricie Pagáčová jako Julianna Géczy, Lenny Trčková jako Anna Honzáková, Vlastina Svátková jako Teréza Nováková, Bára Nesvadbová jako Marie Stopes, Olga Lounová jako Irena Sendlerowa, Taťána Gregor Brzobohatá jako Bertha von Suttner, Lucie van Koten jako Tamara de Lempicka a Anna Polívková jako Věra Čáslavská. Těmto úžasným ženám patří velké poděkování.

Část výtěžku z prodeje kalendáře bude věnována na charitativní účely a to konkrétně těmto nadacím:
Nadační fond Be Charity Barbory Nesvdbové
Nadace Krása pomoci Tatiany Gregor Brzobohaté
Nadačnífond AutTalk Kateřiny Sokolové

Autor: Lilia Khousnoutdinova, Michaela Cásková, Ivy Morwen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: