Kniha Poselství ásan

Kniha od Judity Berkové, která vás provede jógovou praxí a zároveň vám ukáže cestu k naslouchání vzkazů vaší duše.

Skladem (2 ks)
Kód: 9212
550 Kč

Kniha Poselství ásan

Na jógové praxi je něco lákavého. Pokud to cítíte, tušíte, že nejde jen o protahování těla a správné provedení krkolomných pozic. Jóga je duchovní praxe. Je to praxe napojování se na svou podstatu a svůj potenciál. Tato kniha je o přesahu jógy z jógové podložky do každodenního života. Je to kniha o radosti z fyzického bytí spojeného s hlubokým vnitřním klidem, že vše je dobré. Je to kniha o naslouchání vzkazům, které pro nás má vědomá jógová praxe, vědomé provedení a prožití jednotlivých ásan (pozic). Naučte se, jak tyto vzkazy vyslyšet a jak jimi žít nejen na podložce, ale i v každodenním životě.

Kniha obsahuje 8 kapitol: poselství o přijetí sama sebe, poselství o vnitřní síle, poselství o odvaze, poselství o otevřenosti vůči životu, poselství o vnitřním klidu, poselství o (od)pouštění, poselství o tvorbě vlastního života, poselství o mém potenciálu

Ke každé ásaně naleznete:

  • příprava na ásanu, poselství ásany, u vybraných ásan také symbol, který vytváříš svým tělem
  • poselství na jógové podložce (během praxe) a poselství mimo podložku (přesah do každodenního života)

Počet stran: 272
Velikost: A4
Papír: křídový matný 135g
Vazba: měkká, brožováno
Počet poselství ásan: 33

O autorce knihy - Juditě Berkové

Judita praktikuje jógu od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - jógové šaty. Je autorkou knihy Poselství ásan, která vyšla v říjnu 2019. Od září 2018 nastoupila tříleté studium Učitelé jógy první třídy, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: