27.-31.7. máme dovolenou. Proto všechno oblečení, které není skladem, ale na objednání, bude ušito a zasláno až během srpna a i ostatní objednávky budou vyřízeny první srpnový týden. Prosím počítejte s tím při objednání. Děkujeme za pochopení.

CD Riven Inside

Toto album je překrásně tajemné...obsahuje melodie, které osloví duši středověkými písněmi o vílách a pohanském světě.

Kód: 9316
379 Kč

Riven Inside - Vnitřní pohnutí

Carolyn Hillyer & Nigel Shaw

Toto album zahrnuje mnoho jemnějších skladeb Nigela a Carolyn. Písně obsahují Nigelovy delikátní melodie na flétně a Carolyniny půvabné a temné písně včetně silnějších kmenových rytmů a několika neobvyklých zpěvů. Toto album je překrásně tajemné, obsahuje melodie, které osloví duši středověkými písněmi o vílách a pohanském světě.

Mezi nástroji se nacházi hlavně dřevěné flétny, tradiční píšťaly, bubínky, piáno, klávesy a bicí.

Celková délka je 73 minut.

Ochutnávku najdete na: www.seventhwavemusic.co.uk

Carolyn Hillyer a Nigel Shaw jsou hudebníci a umělci pocházející z Dartmoru, z oblasti divokých mokřin na severozápadě Anglie. Jejich hudební umělecký počin čítá na 26 alb. Dále se zaměřují na tradiční výrobu dřevěných fléten, bubnů, vedení seminářů, uměleckých vernisáží a vytváření posvátných míst. Inspirací pro jejich práci je jim pradávná síla a krása země, její mýty a příběhy oblasti, kde společně žijí. Jejich živá hudební představení jsou magickou tapisérií dřevěných fléten, irských píšťal, nádherných hlubokých hlasů, bubnů a kláves. Pohybují se mezi jemnými zvuky flétny a starověkými písněmi a chanty až k silným rytmům kmenového tance a bubnům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: