• 1 z 5
 

Kira Gem Cocktail

 

Pestrobarevné hedvábné vzory na kiře připomínají bonbóny nebo také klenoty a tato látka bude skutečným pokladem pro hravou a odvážnou ženu!

8 990 Kč
Kód produktu 3204
Kategorie Kira
Položka byla vyprodána...
 

Jedinečná šeříková kira zdobená pestrými a sofistikovanými hedvábnými vzory ve všech barvách duhy. Vzory se inspirují tradičními šablonami, ale styl i barevnost odráží moderní a odvážnou fantazii autorky (více o ženách, které vyrábějí naše kiry).

Tato kira pochází z Punakhy, místa proslulého jako „Chrám plodnosti“, kde nespočet neplodných párů dostane požehnání, po kterém se jim plní jejich mnohaletý sen. Chrám je zasvěcen „svatému bláznovi“ Drukpa Kuenleymu. Malba jeho penisu zdobí většinu domů nejen v Punakhce. (Malba jeho penisu přináší hojnost a ochranu. Více o bhútánských zvycích zde). Tato netradiční a jedinečná kira odráží také hravou náturu obyvatel údolí Punakha s jejich pestrými příběhy…

Kira je unikátní látkou, která má široké spektrum možností využití: lze z ní ušít šaty, sukni nebo jedinečné bytové doplňky. Můžete si také vybrat jeden z našich návrhů v kategorii Šití na míru a my vám rády přímo z této kiry ušijeme vybrané skvostné šaty na míru.

Pestrobarevné hedvábné vzory na kiře připomínají bonbóny nebo také klenoty a tato látka bude skutečným pokladem pro hravou a odvážnou ženu! Krátké koktejlové šaty, originální kostým, kroj ve stylu 50. Let nebo excentrické večerní šaty… Tato kira je pestrým hracím polem pro neomezenou fantazii. Přece nemusíme všechno v životě brát stále tak vážně, jak řekla Coco Chanel: „Život je krátký, tak bys mohla být i trochu vtipná."

Kira je pevná ručně tkaná látka, která slouží jako základ bhútánského dámského kroje. Je bohatě zdobená tkanými vzory - všechny vzory jsou tkané, nikoli vyšívané. Tvar vzoru naznačuje původ látky, neboť každá bhútánská oblast má své osobité vzory a barvy, které se při tkaní kir uplatňují.

Pro ženy, které mají rády opravdu jedinečný styl!

Tato kira je utkaná z hedvábí a bavlny. Díky své pevnosti vydrží dlouhé roky. Je pevná a teplá. Není nutné ji často žehlit. Pere se při nízkých teplotách na program "ruční praní" a nejlepší je ošetřovat ji v čistírně.

Šaty z této kiry můžete doplnit o barevný bhútánský ručně tkaný pásek.

Rozměry: délka 220 cm, šířka 109 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: