27.-31.7. máme dovolenou. Proto všechno oblečení, které není skladem, ale na objednání, bude ušito a zasláno až během srpna a i ostatní objednávky budou vyřízeny první srpnový týden. Prosím počítejte s tím při objednání. Děkujeme za pochopení.

Pohlednice Paní divočiny

Krásná pohlednice od Wendy Andrew, která se hodí na domácí oltář i jako přání pro přítelkyni.

Kód: 8152
69 Kč

Přání s tématikou ženského archetypu

Ztvárnění lesní ženy, divoženky, paní lesa, bohyně Artemis... V tomto archetypu divoké a zároveň pečující ženy můžete najít mnoho aspektů a použít ji pro zkrášlení vašeho domova nebo pro propojení se s archetypem ve vás samých.

Přání Lady of the Wildwood můžete poslat nebo darovat své přítelkyni či příteli a nebo s ním doplnit svůj domácí oltář. Přání je uvnitř prázné.

Rozměry přibližně 125mm x 175mm

Wendy Andrew

Je úžasná umělkyně, která tvoří nádherné malby zobrazující proměny a cykličnost přírody. Kromě toho maluje také obrazy s tématikou ženství, Bohyní a mytologie. Wendy maluje již od svého útlého mládí, do profesionální školy malování začala chodit již v 6 letech! Její malby byly použité na pohlednicích, kartách, ale například také na sběratelské sérii nádobí. Wendy říká: „Krása přírody mě vždy inspirovala a snová říše mýtů je mou vášní. Mým přáním je, aby mé obrazy působily jako portály, jež lidi přenesou do těchto mýtických říší a obohatí je vším, co zde naleznou…“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: