Na Black Friday máme pro vás jedinečnou akci, pouze v tento den si můžete vybrat jakékoliv oblečení se slevou 20%. Použijte slevový kód BlackFriday20 a využijte také 50% slevu na kalendář Jsem žena, jsem Evropa!

Přání Spánek v kapradí

Krásné přání se spícím zajícem od Fiony Gypsy Bunting.

Skladem (5 ks)
Kód: 8220
69 Kč

Přání Spánek v kapradí

Na přání je vyobrazen unavený zajíc, který našel krásné místo pro odpolední spánek mezi kapradím. Pohled na toto přání navozuje příjmený pocit klidu.

Každé přání má svoji papírovou obálku, uvnitř je prázdné.

Můžete ho poslat nebo darovat své přítelkyni či s ním doplnit svůj domácí oltář.

Rozměry: 148.0mm x 148.0mm

Fiona Gypsy Bunting

Fiona žije v krásné krajině Derbyshire, ve Velké Británii, kde naplňuje svoji lásku k přírodě a vytváření umění. Její práce je inspirována přírodou a folklórem, ale také spiritualitou a úžasnými magickými energiemi, které nám Matka příroda a vesmír poskytují.
Ve svém životě si uvědomila, že umění není jen způsob, jak se vyjádřit, ale slouží jí jako terapie, způsob relaxace, uvolnění a meditace, ale tvořivým způsobem. O své tvorbě říká: "Každá část, kterou vytvářím, je tvořena láskou a pozitivní energií, která obsahuje část mého srdce a mé duše.
Přeji si věřit tomu, že tyto pozitivní energie přicházejí do mé práce, takže moje umění není jen terapií pro mou duši, ale také pro ty, kdo ji sledují."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: