Model Kira Improvisation

 

Cudné, elegantní a zároveň nepřehlédnutelné šaty, které jsou kompletně ušité z luxusní, ručně tkané bhútánské kiry

6 990 Kč
Kód produktu 2515
Kategorie Modely
Položka byla vyprodána...
 

Šaty, které krásně "tvarují" tělo, působí elegantně, se špetkou smyslnosti, aniž by se jejich majitelka jakkoliv odhalovala. Tyto šaty potvrzují, že největší erotika může tkvět právě v tom, co je skryté...

"K vytvoření těchto šatů byl inspirací tradiční ženský oděv z Bhútánu -"full kira"- a jedná se tak o moderní, ale zároveň o nejvíce oficiální a cudnou variantu ženského bhútánského kroje. Snažila jsem se vytvořit šaty tak, aby svým tvarem připomínaly bhútánský kroj, ale současně v sobě nesly mnohem více šarmu a smyslnosti."

Vaše Lilia

Uvedená cena je za návrh a ušití šatů a nezahrnuje cenu materiálu. Materiál (kiru) je potřeba zakoupit samostatně. Reálné fotky jsou pouze ilustrační, materiál je vždy jedinečný a nelze tedy ušít zcela stejné šaty.

Pokud jste si vybrala ušití tohoto modelu na míru:

  1. Je nutné si k němu ještě zakoupit kiru z naší nabídky nebo, pokud momentálně není na eshopu dostupná, domluvit se s námi na jiné variantě.
  2. Změřit se a zaslat nám své míry emailem, aby naše švadlena mohla šaty připravit (instrukce co všechno měřit zašleme).
  3. Přijet do centra Prahy minimálně na jednu zkoušku předpřipravených šatů.
  4. V každém případě počítat, že šaty nebudou hotové do týdne. Doba dodání se liší dle dostupnosti materiálu a domluvy na zkouškách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: