Obraz Naturaleza

Propojení s divokou duší přírody. Obraz A3.

Kód: 8630
460 Kč

Autorský tisk - A3

"Jsem Naturaleza, divoká duše přírody, která ti ukazuje, jak je důležité probudit tuto divokost také v tobě. Propojuji v sobě moudrost vlastní, ale také moudrost rostlin, se kterými pracuji. Propoj se se mnou a dotkni se zase znovu své divoké podstaty - své divošky uvnitř sebe."

Obraz Naturaleza vznikl jako první ze série indiánek, které budou postupně vznikat. Tato indiánka vznikla jako inspirace amazonskou přírodou a obzvláště té brazilské, ze které Veronika hojně čerpá.

Své pojmenování dostala po stejnojmenné písni od zpěvačky Danit Treubig, neboť během celého procesu tvoření tato píseň zněla.

Rozměry tisku A3 (420 mm x 297 mm)
Papír 300 g/m2

Autorka obrazu Boho žena alias Veronika Lančaričová

Veronika o svých obrazech říká: „Skrze projekt Boho žena tvořím mimo jiné obrazy a mou hlavní inspirací je příroda. Nejvíce inspirace jsem načerpala na svých cestách po Brazílii a při toulkách a žití v přírodě české. Troufám si říct, že tyto inspirace jsou z mých obrazů cítit. Příroda je totiž v mých očích tou největší inspirátorkou a tvořitelkou. Svým obrazům dávám jistý přesah a to, co jsem z přírody načerpala, vracím zase zpět. Třetina z každého obrazu (ať už kopie či originálu) putuje na podporu konkrétního projektu, jež se věnuje aktivní pomoci přírodě. Dávám přednost menším projektům, za kterými jsou vidět konkrétní lidé, ale i činy.“ Veronika se kromě projektu Boho žena věnuje také ženské tématice a spiritualitě. Spolupracuje také s portálem Kalíšek.cz a eshopem Maluna.cz, pro které píše články a rovněž napsala knihu Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: