Přání Naturaleza

Krásné přání ze série Indiánky od Veroniky Lančaričové. Propojení s divokou duší přírody.

Kód: 8300
69 Kč

Přání ze série Indiánky

"Jsem Naturaleza, divoká duše přírody, která ti ukazuje, jak je důležité probudit tuto divokost také v tobě. Propojuji v sobě moudrost vlastní, ale také moudrost rostlin, se kterými pracuji. Propoj se se mnou a dotkni se zase znovu své divoké podstaty - své divošky uvnitř sebe."

Obraz Naturaleza vznikl jako první ze série indiánek, které budou postupně vznikat. Tato indiánka vznikla jako inspirace amazonskou přírodou a obzvláště té brazilské, ze které Veronika hojně čerpá.
Své pojmenování dostala po stejnojmenné písni od zpěvačky Danit Treubig, neboť během celého procesu tvoření tato píseň zněla.

Rozměry: 127 mm x 178 mm

Každé přání má papírovou obálku a uvnitř je prázdné. Můžete jej poslat nebo darovat své přítelkyni či s ním doplnit svůj domácí oltář.

Autorka je Boho žena alias Veronika Lančaričová

Veronika o svých obrazech říká: „Skrze projekt Boho žena tvořím mimo jiné obrazy a mou hlavní inspirací je příroda. Nejvíce inspirace jsem načerpala na svých cestách po Brazílii a při toulkách a žití v přírodě české. Troufám si říct, že tyto inspirace jsou z mých obrazů cítit. Příroda je totiž v mých očích tou největší inspirátorkou a tvořitelkou. Svým obrazům dávám jistý přesah a to, co jsem z přírody načerpala, vracím zase zpět. Třetina z každého obrazu (ať už kopie či originálu) putuje na podporu konkrétního projektu, jež se věnuje aktivní pomoci přírodě. Dávám přednost menším projektům, za kterými jsou vidět konkrétní lidé, ale i činy.“ Veronika se kromě projektu Boho žena věnuje také ženské tématice a spiritualitě. Spolupracuje také s portálem Kalíšek.cz a e-shopem Maluna.cz, pro které píše články a rovněž napsala knihu Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: