Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Gala Couture

Verze jsou různé a možností je mnoho... Nicméně tady se držíme jedné zásady, a to, aby takové šaty slušely a těšily jejich novou majitelku.

Položka byla vyprodána…
Ušití na míru
Kód: 1208
11 111 Kč
Kategorie: Šití na míru
Položka byla vyprodána…

Gala Couture

Použijeme bhútánskou látku, abychom vytvořili jedinečné a naprosto nevšední večerní šaty, kterými oslníte na jakékoli gala příležitosti. Verze jsou různé a možností je mnoho... Nicméně tady se držíme jedné zásady, a to, aby takové šaty slušely a těšily jejich novou majitelku. Zde si můžeme dovolit obrovskou extravaganci. Můžeme se více zaměřit na eleganci nebo na originalitu nevšedních návrhů. Vždy dosáhneme jednoho výsledku, a to, že šaty i jejich nositelka vyzařují svou jedinečnost.

Naše šití na míru

Šaty na fotce u tohoto produktu již nejsou k dispozici - fotografie je pouze ilustrační. Můžete si podle ní představit, jaký bude výsledný model. Materiály jsou ale vždy jedinečné, takže žádné šaty nebudou stejné. Jedná se pouze o typ střihu.

Pokud si takové šaty přejete od nás ušít, je potřeba sjednat si osobní schůzku. Na ní si vyberete materiál, ze kterého chcete šaty ušít. Celková cena se hodně odvíjí od ceny materiálu, protože kiry se pohybují v cenovém rozmezí cca od 5 do 50 tisíc korun.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: