Čarodějný přívěsek

Magický přívěsek s tvarem lebky z lapisu lazuli.

Skladem (1 ks)
Kód: 4997
3 690 Kč

Čarodějný přívěsek


Lebka je považována za symbol nicotnosti, pomíjivosti fyzického světa a lidských zkušeností. Vyjadřuje koloběh života a smrti. Představuje také duchovní porozumění, mystickou smrt ega a symbol znovuzrození. Velký význam této symbolice přikládají přírodní národy, kde lebka slouží například jako obětina přírodním božstvům. Některé národy skrze lebku komunikují s duchy svých předků.
V magii se lebky používají především v obřadech, které spadají do období ubývajícího Měsíce, nebo vždy, když něco končí.

Symbol Mer-Ka-Ba
Mer znamená Světlo, které vše stvořilo. Toto Světlo nese informaci a vytváří strukturu. Ka je lidská duše, duch - to, co dělá každého z nás jedinečným. Ba znamená vnější proměnlivou realitu, tělo a okolí, život. Merkaba spojuje Světlo Stvoření, lidskou individualitu a “okolní” realitu do jednoho celku, do Života. Merkaba tvoří život.

 

Kámen: lapis lazuli

Lapis lazuli

Povznášející ochranný duchovní kámen, který je přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Vhodný pro meditace a léčení. Nositeli přináší hluboký klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, posiluje komunikaci a učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: