Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Přívěsek Drak s rubínovým okem na křišťálu

Stříbrný přívěsek draka střežícího velký kus krystalu.

Skladem (1 ks)
Kód: 5069
2 990 Kč
Kategorie: Mystický Avalon
Typy šperků: Ostatní
Váha: 17,98 g
Stříbro: 925/1000

Drak s rubínovým okem a zlatými křídly na křišťálu

Nepřehlédnutelný kus šperku pro odvážné!

Drak je pánem plodnosti, pramenů a deště. Říká se, že na podzim se ukrývá v jezerech, řekách a mořích a přezimuje pod zemí. Objevuje se zase na jaře a s ním přichází na zemi déšť a nový život. Je pánem oblohy a na zem posílá svou sílu v podobě deště a slunečních paprsků. Symbolizuje moudrost, sílu nebo poznání. Slovo drak vychází z řeckého dragon a souvisí se slovem vidět, střežit, hlídat.
Východní drak je laskavý, ovládá základní vodní prvky ve vesmíru. Přináší životní sílu určitému období - vodu z deště, teplo ze slunce, vítr z moře, půdu ze země. Je ochráncem lidí před zlými duchy. Ztělesňuje božskou tvořivou sílu Universa.

Křišťál je naprosto univerzálním léčivým kamenem a působí na všechny neduhy. Rozvíjí schopnost nazírat do vlastního nitra, meditovat a podobat se tak stále více jasnému krystalu.

Rubín

Kámen lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.

Hmotnost: 18 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: