• 1 z 3
 

Křídla andělů

 

Originální přívěsek zahrnující výrazný tvar Mer-Ka-Ba.

4 490 Kč
Kód produktu 5090
Kategorie Avalon
Položka byla vyprodána...
 

Přívěsek Křídla andělů

Křídla andělé zdědili zřejmě od nejrůznějších pohanských, antických a egyptských bohů. Ptáci, kteří často sloužili za vzor právě těmto prvním nadpozemským bytostem, byli totiž odedávna jedinými stvořeními, která dokázala létat až k nebesům a rychle se přemisťovat z místa na místo. Křídla symbolizují lehkost, čistotu, ale i rychlost, schopnost odnést zlé věci pryč nebo naopak odnést dobrého člověka od zla. Největším významem křídel je však touha po svobodě, umět odletět a překonat jakékoliv hranice. Křídla také značí proměnu, touhu po tom být někým jiným. 

Mer-Ka-Ba je světelné tělo. V překladu znamená Mer – světlo, Ka – duch, Ba – tělo. Jméno pochází již ze starého Egypta. Je proti sobě se otáčející pole světla, které vytváří duch duše i tělo. Obklopuje člověka a spojuje ho s kristovou mřížkou kolem planety Země. Je „vozítkem“ pro tělo i ducha pro přesun mezi různými dimenzemi.  Toho ale můžeme dosáhnout jedině když se úplně zbavíme všech bloků a negativních programů v našem podvědomí, které nás upínají do světa strachu a nízkých vibrací. 

Tento šperk nám napomáhá vracet se do našeho středu.

Lapis lazuli

Povznášející ochranný duchovní kámen, který je přiřazen planetě Venuši a elementu vody. Vhodný pro meditace a léčení. Nositeli přináší hluboký klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, posiluje komunikaci a učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: