• 1 z 4
 

Luxusní přívěsek s krystalem

 

Přívěsek založený na prvcích a zákonitostech sakrální geometrie.

3 990 Kč
Kód produktu 5017
Kategorie Avalon
Položka byla vyprodána...
 

Luxusní přívěsek

Luxusní přívěsek s krystalem, založený na prvcích a zákonitostech sakrálni geometrie, zahrnující výrazný tvar Mer-Ka-Ba. Zámecký, elegantní a zároveň nepřehlédnutelně mystický - opravdový klenot Avalonu.

Kameny: krystal, citrín, ametysty

Krystal


Léčivý polodrahokam, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Křišťál ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely. Výborný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Citrín

Je kamenem štěstí, hojnosti a prosperity. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a napomáhá k odstranění veškerých strachů. Přináší radost, sebelásku a potěšení. Zesiluje vnímání sexuality a smyslnosti. Posiluje bohatství, hojnost, prosperitu. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie, dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení. Harmonizuje emoce, otevírá mysl novým příležitostem. Odhání zlé sny a noční můry. Dodává nadhled a chuť pouštět se do nových aktivit. Čistí krev, léčí ledviny, uklidňuje pocuchané nervy. Zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy.

Ametyst

Mimořádně mocný kámen s ochrannou silou, která léčí a očišťuje, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, tišící stres, negativní emoce, strachy, vztek či zlobu. Pomáhá také potlačit smutek a lítost a vyrovnat se s prožívanou ztrátou. Dodává naději, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Vhodný k podpoře soustředění, přijímání nových myšlenek a rozhodnosti. Rozvíjí intuici, pomáhá k proměně záměrů ve skutečnost. Působí prosti opilosti i dalším závislostem.

Hmotnost: 13 g

Podobné produkty

Typy šperků Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: