• 1 z 3
 

Náhrdelník Růžový elixír

 
3 190 Kč
Kód produktu 5089
Kategorie Avalon
 

Náhrdelník Růžový elixír

Představovali jste si někdy, že byste při sobě měli živou vodu nebo léčivý elixír? Nyní si tento pocit můžete dopřát, a to se vzácným šperkem z Avalonu.

Rosa damascena, nebo-li růže damašská je velmi stará růže. Do Evropy ji přivezl z Persie Robert de Brie při návratu z křížové výpravy asi v roce 1254. Je pojmenována podle města Damašku, kde se tyto růže pěstují dodnes. Růžová voda (růžový elixír) má výraznou chuť i vůni a vždy se považovala za základ krásy. Růžový olej je jeden z nejluxusnějších olejů používaných v kosmetice. Růžový sirup, růžový cukr a růžový med byly ve středověku velmi používány pro léčení bolestí hlavy nebo na uklidnění žaludku. Používaly se také zábaly z plátků růží při revmatických bolestech, nálevy pro uklidnění zažívacího traktu a výplachy očí, růžový ocet v případech migrény a růžový med při bolestech v krku a aftech. Inhalace par z vařících se plátků měla uklidňující účinky na nervy a působila jako antiseptikum dýchacích cest.

Vzácný náhrdelník pro ženu, která o sebe ráda pečuje!

Kámen: růženín vysoké kvality

Růženín

Je symbolem lásky, krásy, trpělivost a životní energie. Pomáhá nesmělým projevit skrývané city. Učí nás trpělivosti, oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: