• 1 z 3
 

Náhrdelník Růžový elixír

 
3 190 Kč
Kód produktu 5089
Kategorie Avalon
Položka byla vyprodána...
 

Náhrdelník Růžový elixír

Představovali jste si někdy, že byste při sobě měli živou vodu nebo léčivý elixír? Nyní si tento pocit můžete dopřát, a to se vzácným šperkem z Avalonu.

Rosa damascena, nebo-li růže damašská je velmi stará růže. Do Evropy ji přivezl z Persie Robert de Brie při návratu z křížové výpravy asi v roce 1254. Je pojmenována podle města Damašku, kde se tyto růže pěstují dodnes. Růžová voda (růžový elixír) má výraznou chuť i vůni a vždy se považovala za základ krásy. Růžový olej je jeden z nejluxusnějších olejů používaných v kosmetice. Růžový sirup, růžový cukr a růžový med byly ve středověku velmi používány pro léčení bolestí hlavy nebo na uklidnění žaludku. Používaly se také zábaly z plátků růží při revmatických bolestech, nálevy pro uklidnění zažívacího traktu a výplachy očí, růžový ocet v případech migrény a růžový med při bolestech v krku a aftech. Inhalace par z vařících se plátků měla uklidňující účinky na nervy a působila jako antiseptikum dýchacích cest.

Vzácný náhrdelník pro ženu, která o sebe ráda pečuje!

Kámen: růženín vysoké kvality

Růženín

Je symbolem lásky, krásy, trpělivost a životní energie. Pomáhá nesmělým projevit skrývané city. Učí nás trpělivosti, oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: