Náramek s perletí

Stříbrný náramek s měsíčním kamenem, perlami a perletí.

Kód: 4992
3 190 Kč
Kategorie: Mystický Avalon
Typy šperků: Bohyně
Váha: 59,3 g
Stříbro: 925/1000

Náramek s perletí

Nádherný náramek pro romanticky založenou ženu, která má ráda luxus a nebojí se ukázat svoji krásu.

Délka náramku: 21 cm
Kameny: měsíční kámen, perly, perleť

Perla

Odráží úchvatnost a půvab ženy. Perla značí podstatu, roli ženy, její jinové energie a symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu.
Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Má uklidňující a ztišující vliv. Perla přebírá energii člověka, který ji nosí. 
Bílé perly symbolizují nevinnost, půvab, čistotu a nový začátek.

Perleť

Je symbolem moci, moudrosti a štěstí. Pomáhá při řešení problémů mezilidských vztahů nastolit smír a toleranci. Často slouží jako amulet pro ochranu před nehodami, neštěstím a pohromami. Perleť posiluje intuici. Podporuje uzdravování u všech psychosomatických nemocí. 

Měsíční kámen

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Unikátní náramek pro jedinečnou ženu. Tento skvost podtrhne ženskost, ladnost, jemnost a krásu!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: