Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Náušnice s ametystem

Krásné stříbrné náušnice srdíčka v uzlu s kapkou z ametystu.

Kód: 5079
1 590 Kč

Náušnice s ametystem

Krásné náušnice se srdcem v uzlu nekonečna.

Srdce je už od nepaměti hodně využívaným symbolem. Jeho význam je jasný: láska. Znamená ale také odvahu, statečnost a emoce. Srdce je v mnoha kulturách považováno za sídlo citů. Je také pokládáno za nejdůležitější orgán, a to především díky tomu, že zajišťuje oběh krve celým tělem. Dříve se také srdce pokládalo za schránku duše.
Číslo osm poukazuje na znovuzrození a obnovu. Křtitelnice s vodou, jež zbavuje novorozence hříchu, bývá osmiboká. V „kázání na hoře" uvedl Ježíš osmero blahoslavenství, buddhisté putují osmidílnou cestou, v taoistickém systému bagua je osm trigramů, islám zná osmero blahoslavenství... V některých mystických doktrínách stojí, že osobní přeměna nastává osmého dne, po sedmi dnech postu a meditace. Krychle má osm rohů, proto je osmička vnímána také jako symbol celistvosti, fyzické dokonalosti a duševního rozhledu. Číňané považují osmičku za šťastné číslo, neboť v čínštině zní slovo „osm" podobně jako „úspěch".

Ametyst 

Mimořádně mocný kámen s ochrannou silou, která léčí a očišťuje, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, tišící stres, negativní emoce, strachy, vztek či zlobu. Pomáhá také potlačit smutek a lítost a vyrovnat se s prožívanou ztrátou. Dodává naději, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Vhodný k podpoře soustředění, přijímání nových myšlenek a rozhodnosti. Rozvíjí intuici, pomáhá k proměně záměrů ve skutečnost. Působí prosti opilosti i dalším závislostem.

Hmotnost: 8 g 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: