Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Náušnice Z lůna moře

Nevšední stříbrné náušnice šamanského typu se symboly peří, vody, delfína a Mer-Ka-Ba.

Kód: 4979
3 990 Kč

Náušnice Z lůna moře

Skvost mezi šperky. Tento šperk nás vrací na prapočátek všeho tvoření, do lůna...

Delfín, jako silové, totemové zvíře, symbolizuje svobodu, radost a volnost. Podporuje inteligenci a vnímavost k přírodním energiím. Vědomí delfína nás nabádá aktivně přistupovat k ochraně přírody.  Jeho energie je velmi láskyplná. Delfín, v podobě duchovního symbolu, rozvíjí telepatické schopnosti, podporuje intuici, mimosmyslové vnímání a kreativitu. Delfín je symbolem světla v duši. 

Peří je symbolem letu, přechodu do jiných sfér bytí. Jedná se o starý symbol nebeského posla vyskytující se v mnoha oblastech po celém světě.

Voda znamená život, prosperitu, hojnost a bohatství. Je symbolem tvořivé energie. Kapka je taková voda, ve které je stále pohyb - čistá a jasná. 

Symbol Mer-Ka-Ba: Mer znamená Světlo, které vše stvořilo. Toto Světlo nese informaci a vytváří strukturu. Ka je lidská duše, duch - to, co dělá každého z nás jedinečným. Ba znamená vnější proměnlivou realitu, tělo a okolí, život. Merkaba spojuje Světlo Stvoření, lidskou individualitu a “okolní” realitu do jednoho celku, do Života. Merkaba tvoří život.
 

Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu!

Kameny: rubín, měsíční kámen

RUBÍN

Kámen lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.

Měsíční kámen

Posiluje intuici, přitahuje lásku a pomáhá ji udržovat ve vášni a hloubce. Vhodný při řešení partnerských potíží. Odbourává stres, pocity strachu a fobie. Svému majiteli uchovává mladistvý vzhled, myšlení a přístup k životu. Pročišťuje lymfatický systém. Uklidňuje rozbouřené emoce a uzemňuje přehnané citové projevy a reakce. Léčí a harmonizuje žaludek. Zajišťuje klidný spánek. Zmírňuje bolestivou menstruaci. Umožňuje pochopit, co člověka činí šťastným, co potřebuje pro svůj klid a naplnění. Je nápomocný při početí, těhotenství, porodu a kojení.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: