Přívěsek Dračí krev

Stříbrný přívěsek s granáty a citrínem pro podporu plodnosti.

Kód: 4975
1 790 Kč
Kategorie: Mystický Avalon
Typy šperků: Čakrální šperky
Váha: 4,56 g
Stříbro: 925/1000

Přívěsek Dračí krev

Sangre de drago nebo-li dračí krev, patří mezi tradiční rostliny oblíbené pro své bohaté léčivé, očistné a tonizující účinky. Po staletí byly dračí krví natírány rány pro zastavení krvácení, pro urychlení hojení, uzavření ran a ochranu zranění před infekcemi. Indiánská medicína dračí krev často využívá při vaginálních koupelích před porodem, pro zastavení krvácení po porodu a při kožních potížích. Zevně se dále používá při kožních obtížích jako ekzém, pro zbavení se dráždivých hmyzích kousnutí.
 
Tento přívěsek je vhodný pro posílení plodnosti.
 

Kameny: granáty, citrín

Granát 

od pradávna využíván jako amulet. Přivádí velké množství energie, jež zvyšuje vitalitu a chuť do života. Udržuje organismus v rovnováze. Svému majiteli zvyšuje sebedůvěru a dodává odvahu. Varuje před blížícím se nebezpečím. Povzbuzuje lásku a oddanost. Má pozitivní vliv na přátelské vztahy i mezilidské vztahy obecně. Pomáhá řešit krizové situace a dodává optimismus a víru v pozitivní konec snažení. Napravuje citovou disharmonii. Podporuje úspěch při obchodování. Regeneruje organismus.

Citrín 

kamenem štěstí, hojnosti a prosperity. Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a napomáhá k odstranění veškerých strachů. Přináší radost, sebelásku a potěšení. Zesiluje vnímání sexuality a smyslnosti. Posiluje bohatství, hojnost, prosperitu. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie, dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení. Harmonizuje emoce, otevírá mysl novým příležitostem. Odhání zlé sny a noční můry. Dodává nadhled a chuť pouštět se do nových aktivit. Čistí krev, léčí ledviny, uklidňuje pocuchané nervy. Zmírňuje nepříjemné projevy a problémy při menstruaci a symptomy menopauzy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: