Velký ornamentovaný přívěsek Vesica Piscis

Stříbrný přívěsek symbolizující Chalice Well se šípem a květinami.

Kód: 5013
2 490 Kč
Kategorie: Mystický Avalon
Typy šperků: Bohyně
Váha: 5,68 g
Stříbro: 925/1000

Velký ornamentovaný přívěsek Vesica Piscis

Velký, výrazný a bohatě zdobený přívěsek znázorňující symbol Avalonu - Chalice Well (Vesica piscis) se šípem a květinami. Vesica Piscis vychází ze zákonitosti sakrálni geometrie a znázorňuje též harmonické propojení mužského a ženského principu. Tento kus je zdobený rubíny a smaragdy.

Rubín

Kámen lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.
Je doporučováno nenosit rubín blízko solaru plexus, může to mít negativní vliv.

Smaragd

Je kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Spojuje nás s přírodou, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení povědomí o firmě. Jeho zelená uklidňující barva blahodárně působí na zrak, používá se jako protijed, má silný regenerační účinek.

Hmotnost: 5 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: