Přívěsek Velký Vesica Piscis

Stříbrný přívěsek symbolizující Chalice Well se šípem a květinami.

Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Kód: 5060/ST 5060/ZL Zvolte variantu
2 490 Kč
Kategorie: Mystický Avalon
Typy šperků: Bohyně
Váha: 5,62 g
Stříbro: 925/1000

Přívěsek Vesica Piscis

Přívěsek symbolizující Chalice Well se šípem a květinami.

Velký, výrazný a bohatě zdobený přívěsek znázorňující symbol Avalonu - Chalice Well (Vesica piscis) se šípem a květinami. Vesica Piscis vychází ze zákonitosti sakrálni geometrie a znázorňuje též harmonické propojení mužského a ženského principu.

Kameny: rubín, safír

Rubín

Je kamenem lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.

Safír

Posvátný kámen moudrosti, který míval velký význam ve věštírnách např. v Delfách. Je vysoce účinný při léčení čaker. Rozvíjí čakru třetího oka. Pomáhá při meditaci - přináší klid, umožňuje soustředění a uklidňuje mysl. Ochraňuje lásku a podporuje věrnost. Přitahuje bohatství a prosperitu. Zbavuje nežádoucích myšlenek a napětí. Potlačuje depresi a duchovní zmatek. Odstraňuje zklamání.

Hmotnost: 6 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: