• 1 z 2
 

Vesica Piscis na obsidiánu

 

Přívěsek Vesica Piscis se šípem a květinami.

2 290 Kč
Kód produktu 5043
Kategorie Avalon
 

Přívěsek Vesica Piscis

se šípem a květinami (který najdeme na studně Chalice Well v Glastonbury) na podkladu z obsidiánu.

Vesica Piscis se v posledních letech stalo de facto “logem” Avalonu, ale jeho symbolické kořeny sahají daleko do dávné minulosti. Vychází z proporcí posvátné geometrie a symbolicky znázorňuje vzájemné spojení mužského a ženského aspektu v lásce a plodnosti. Na další symbolické rovině zas navazuje na úctu k ženě jako zdroji života.

Obsidián se tradičně spojuje s ochranou, uzemněním a pocitem jistoty.
Kameny: Ametysty, obsidián


Ametyst

Mimořádně mocný kámen s ochrannou silou, která léčí a očišťuje, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, tišící stres, negativní emoce, strachy, vztek či zlobu. Pomáhá také potlačit smutek a lítost a vyrovnat se s prožívanou ztrátou. Dodává naději, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Vhodný k podpoře soustředění, přijímání nových myšlenek a rozhodnosti. Rozvíjí intuici, pomáhá k proměně záměrů ve skutečnost. Působí prosti opilosti i dalším závislostem.

Obsidián

Přírodní vulkanické sklo obsidián vzniká prudkým zchladnutím lávy, má výrazný lesk a lom. Jedná se o velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter, proto by měl být nošen s křišťálem, který harmonizuje.
Obsidián ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též napomáhat při nekalém jednání. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i pocity beznaděje. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Posiluje zažívací orgány, detoxikuje organismus, dodává sebevědomí, uzemnění, klid a je přírodním antibiotikem.

Hmotnost: 16 g

 

Podobné produkty

Typy šperků Keltské šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: