Z preventivních hygienických důvodů rušíme dobírku. Děkujeme za pochopení ❤

Přívěsek Vesica Piscis na Stonehenge rubín se smaragdy

Přívěsek Vesica Piscis vyzdoben elegantní kombinací drobných rubínu a smaragdů.

Skladem (1 ks)
Kód: 5041
1 190 Kč

Přívěsek Vesica Piscis

Najdeme jej na studně Chalice Well v Glastonbury na podkladů “bluestone” - druhu kamene, ze kterého je postaven vnitřní kruh světoznámé pohanské svatyně Stonehenge. Přívěsek tak vychází v pohanského dědictví Evropy a navazuje na starodávné spirituální zvyky a moudrost. Symbol je vyzdoben elegantní kombinací drobných rubínů a smaragdů.

Vesica Piscis se v posledních letech stalo de facto “logem” Avalonu, ale jeho symbolické kořeny sahají daleko do dávné minulosti. Vychází z proporcí posvátné geometrie a symbolicky znázorňuje vzájemné spojení mužského a ženského aspektu v lásce a plodnosti. Na další symbolické rovině zas navazuje na úctu k ženě jako zdroji života.

Kameny: rubíny, smaragdy

Rubín 

Kámen lásky, sebedůvěry, vitality, bohatství a ochrany. Podněcuje touhu po životě a umožňuje překonat bloky v sexualitě, díky čemuž probouzí nezměrnou vášeň a intenzívní prožitky. Skvělý štít proti psychickým útokům a energetickým upírům. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje schopnost koncentrace a produktivity práce. Pomáhá zbavovat se závislostí. Předchází střevním potížím. Povzbuzuje trávení, zrak, čistí lymfatický systém a má příznivý vliv na krevní oběh.

Smaragd

Je kamenem úspěšné lásky, přivádí ji do našeho života, přivolává věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuje v rovnováze, přináší přátelství, uklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu. Spojuje nás s přírodou, posiluje paměť, zvyšuje vnímavost. V podnikání zajišťuje dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení povědomí o firmě. Jeho zelená uklidňující barva blahodárně působí na zrak, používá se jako protijed, má silný regenerační účinek.

Hmotnost: 16 g

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: