Přívěsek Jóni s růženínem

Nádherný stříbrný ženský šperk s růženínem ve tvaru jóni, který symbolizuje úplné a bezpodmínečné přijetí ženství.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5116
1 290 Kč
Kategorie: Šperky
Typy šperků: Exkluzivní kolekce
Váha: 4,38 g
Stříbro: 925/1000

Přívěsek Jóni s růženínem 

Již třetí tvar jóni doplňující naši kolekci, který nabízíme ve formě přívěsku, abychom mohly podtrhnout skutečnost, že neexistuje žádný správný tvar ženského přirození! Tak, jako má každá žena naprosto unikátně krásnou tvář, tak má i naprosto unikátně krásný tvar jóni.

Růženín je symbolem lásky, krásy, trpělivost a životní energie. Pomáhá nesmělým projevit skrývané city. Učí nás trpělivosti, oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny.

"Vřele doufám, že rozmanitost tvarů, které poskytujeme ve formě šperků, může podpořit nás ženy v tom, abychom si uvědomily, že právě v jedinečnosti tvaru naší jóni je její obrovská krása. Obzvláště v této době, kdy jsou čím dál více populární metody chirurgické úpravy ženského pohlaví a také kvůli pornografii a časopisům, kdy ženy často nabývají mylného dojmu, že existuje pouze jeden tvar přirození.

 

Tento šperk patří do kolekce šperků s tématikou lásky, smyslnosti a ženskosti, kterou navrhuje Lilia Khousnoutdinová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: