Přívěsek Květ kaly - jóni

Nádherný ženský stříbrný šperk ve tvaru květu kaly či ve tvaru jóni - dle fantazie, který symbolizuje úplné a bezpodmínečné přijetí ženství.

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem (1 ks)
Kód: 5100/A
1 390 Kč
Kategorie: Šperky
Typy šperků: Exkluzivní kolekce
Váha: 3,80 g
Stříbro: 925/1000

Originální přívěsek pro smyslnou ženu

Decentně schovaná jóni v květu kaly... Někomu přívěsek připomíná květinu, jinému rejnoka a někteří se se zájmem ptají: „Opravdu je to to, co si myslím?“ Ženská energie moudrosti, krve a něhy je zosobněna větším granátem.

Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Přináší podle potřeby klid nebo touhu. Tvrdí se, že granát dokáže varovat před blížícím se nebezpečím a již odpradávna se užívá jako amulet.

"Avalon (Glastonbury) je kouzelné místo, kde se prolíná mnoho legend, příběhů a mýtů, avšak tři základní témata, která nelze minout, jsou partnerství, "jónické" symboly a spirituální dědictví dávných dob. Právě Avalon mě inspiroval navrhnout svou první kolekci šperků, nyní již proslulou "stříbrnou vaginou". Ano, symbol jóni - vaginy - vulvy, která velice připomíná lilii, je vidět v Avalonu třeba na každém rohu v zahradách míru Chalice well & Gardens. Pro mne osobně je tato kolekce o návratu úcty a obdivu vagině - jakožto primárnímu zdroji života a potěšení a také partnerství a lásce jako základním zdrojům štěstí v lidském životě. Pokusila jsem se ztvárnit sexualitu, intimitu a vaginu jinak, bez náznaku studu nebo nánosu vulgarity. Tak, abych uctila jejich plnou krásu a posvátnost, což je úhel pohledu, ke kterému mne přivedly právě z části roky strávené v Avalonu."

Celková hmotnost:  3.8 g
Rozměr: 3 cm
Materiál: kov, kámen granát

Tento šperk patří do kolekce šperků s tématikou lásky, smyslnosti a ženskosti, kterou navrhuje Lilia Khousnoutdinová.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LN Avatar autora Velikost_foto 26.6.2017 19:19
Dobrý den, myslíte, že by bylo možné šperk vyfotit na osobě? Vím jak je veliký, ale neumím si to prostě představit. Viděla jsem jeho fotky, ale pouze té větší velikosti, mne by však zajímala tato. Děkuji, Nová
Odpovědět
IB Avatar autora Re: Velikost_foto 26.6.2017 20:55
Dobrý večer, ilustrační fotografie jsme Vám poslali na email.