Talisman Mystická láska

Ručně vyráběný přívěsek se dvěma ametysty, citrínem a symbolem Mer-Ka-Ba.

Skladem (1 ks)
Kód: 4978
2 390 Kč

Talisman Mystická láska

Mystická láska je láska vůči svrchované bytosti. Jedná o samotnou Existenci - beztvarou a nestárnoucí, pronikající do vesmíru za všech okolností. Existence sama o sobě nemá žádné rozlišitelné vlastnosti. Je to oko vědomí. Pouze vyváženost mužského a ženského principu zajišťuje harmonii tvoření. V nehmotném světě jsou oba póly tvoření spojeny v jediný nedělitelný celek. Mužský princip představuje rozum, rozhodnost, vůli, sílu, neohroženost a aktivitu - vychází tak z vnějších předpokladů a schopností. Naopak ženský princip přináší vnitřní sílu, intuici, přijímání vyššího vedení. Vychází tedy ze skutečné vnitřní duchovní podstaty bytosti a její propojenosti s Přírodou, Planetou, Vesmírem, i vyššími duchovními světy...

Tento talisman svého nositele obdaruje silou intuice a vizí. Součástí talismanu je i šňůrka. 

Materiál: kost
Kameny: ametyst, citrín

Ametyst

Mimořádně mocný kámen s ochrannou silou, která léčí a očišťuje, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, tišící stres, negativní emoce, strachy, vztek či zlobu. Pomáhá také potlačit smutek a lítost a vyrovnat se s prožívanou ztrátou. Dodává naději, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Vhodný k podpoře soustředění, přijímání nových myšlenek a rozhodnosti. Rozvíjí intuici, pomáhá k proměně záměrů ve skutečnost. 
 

Citrín 

Podporuje vnitřní sílu, rozhodnost a napomáhá k odstranění veškerých strachů. Přináší radost, sebelásku a potěšení. Zesiluje vnímání sexuality a smyslnosti. Posiluje bohatství, hojnost, prosperitu. Zvyšuje tvůrčí schopnosti, přináší majiteli teplo a energii, čistí čakry, zesiluje intuici, rozptyluje negativní energie, dodává sebedůvěru a pozitivní myšlení. Harmonizuje emoce, otevírá mysl novým příležitostem. Odhání zlé sny a noční můry. Dodává nadhled a chuť pouštět se do nových aktivit. 
 

Symbol Mer-Ka-Ba

Mer znamená Světlo, které vše stvořilo. Toto Světlo nese informaci a vytváří strukturu. Ka je lidská duše, duch - to, co dělá každého z nás jedinečným. Ba znamená vnější proměnlivou realitu, tělo a okolí, život. Merkaba spojuje Světlo Stvoření, lidskou individualitu a “okolní” realitu do jednoho celku, do Života. Merkaba tvoří život.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: